Стань Майстром Життя!

Курс: Цифрова трансформація бізнесу або Як підвищити ефективність вашого бізнесу з допомогою технологій?


“Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то незабаром у вас не буде бізнесу”, – якось дуже давно сказав Біл Гейтс.

Проте на сьогоднішній день уже недостатньо просто мати вебсайт компанії. Щоб ваш бізнес залишався конкуретно спроможним та актуальним в наступні 3-5-10 років, вам потрібно активно впроваджувати цифрові рішення та технології уже сьогодні. То ж як підвищити ефективність свого бізнесу з допомогою технологій при мінімальних капіталовкладеннях, в найкоротший термін і навіть при умові, що ви не вважаєте себе технічною людиною і не маєте жодного уявлення звідки почати?

Хочете покращити свій бізнес?

Якщо ви хочете збільшити ваші продажі, зменшити витрати чи економити час ваших працівників. Якщо ви хочете підвищити якість ваших послуг та продуктів, а також підняти рівень задоволеності ваших клієнтів. Ну і просто хочете отримувати більше завололення від свого бізнесу… Тоді цей курс для вас!

Для кого?

Цей курс для власників малого та середнього бізнесу. А також для менеджерів у даних компаніях. Цей курс не обмежений певним видом бізнесу адже цифрова трансформація стосується кожного бізнесу. Від бізнесу навчання, консалтингу i послуг до бізнесу з виробництвом, торгівлею, логістикою, складами та електронною комерцією.

Детальніше про даний курс:

В цьому курсі я розкажу вам, що таке цифрова трансформація бізнесу і які бувають її види. Ви дізнаєтесь, які IT рішення із можливих трьох груп варто ввести саме у вашому бізнесі:

  1. Аналітичні
  2. Операційні
  3. Чи Маркетингові.

Я розсекречу два кардинально різні підходи до інтеграції IT рішеннь в існуючий бізнес. А також віддам вам детальний покроковий рецепт пошуку, найму і співпраці із технічних підрядчиком. Цей рецепт я сам використовую у своїй компанії. І завершимо нашу подорож детальною інформацією про ціни та терміни різних видів цифрової трансформації.

Протягом курсу я поділюсь масою прикладів наших існуючих клієнтів, а також компаній – лідерів ринку. Я впевнений, що Вам буде цікаво побачити як на практиці працює цифрова трансформація і які результати можуть очікувати саме вас.

Про Автора:

Привіт, мене звати Віталій Подоба. Я є засновником Львівської IT компанії SoftFormance. І з 2011 року ми допомогли більше, ніж сотні компаніям інтегрувати цифрові технології у їхні бізнес процеси.

Часті Запитання:

Скільки мого часу займе даний курс?

Я сам є власником бізнесу і знаю, що для нас з вами націннішим ресурсом є час. Тому я дуже постарався і виклав даний курс в максимально стиснутій, але в той же час практичній та доступній формі. Він не забере у вас більше одну-півтори години сумарного часу.

Чи потрібно мені бути технічним або можливо вміти програмувати?

Щоб отримати максимум від даного курсу не потрібно бути технічним, вміти програмувати чи розуміти код 🙂 Якщо ви вмієте користуватись електронною поштою – цього абсолютно достатньо Я сам давно не програмую і не заглядаю в код. Але я знаю як наймати та співпрацювати із іншими технологічними агенціями і як контролювати роботу програмістів. І в даному курсі я навчу цього вас.

Яких інвестицій вимагає впровадження технологій?

Якщо ви думаєте, що цифрова трансформація вимагає тисяч доларів – то ви помиляєтесь.В даному курсі я розкажу які бувають види трансформацій і скільки вони можуть  коштувати.  Деякі з рішень можуть дійсно коштувати багато, але інші можуть коштувати вам буквально нуль. Але в той же час вони можуть збільшити ваші продажі вдічі. Чи наприклад можуть зекономити зарплату цілих відділів.В даному курсі я детально розкажу про цінові і часові рамки для різних випадків впровадження технологій у ваш бізнес.

Що далі?

Таким чином, даний курс дасть вам чітке розуміння актуальних технологій для бізнесу в наш час. А наприкінці курсу ви отримаєте чіткі наступні кроки і план дій саме для вашого бізнесу. То ж, давайте разом запровадимо технологію у вашу компанію!

Адже український бізнес має бути ефективним!

До зустрічі на першому уроці!

Курс поки у стадії запису! Зателефонуйте нам, будь ласка, щоб довідатись деталі.

У Вас немає доступу до Курсу, але Ви можете його придбати:

Щоб  розпочати увійдіть за допомогою Facebook:

Щоб  продовжити увійдіть за допомогою Facebook:

Вартість курсу:

Проходжу сам/сама

1470 грн

Проходжу з консультантом

3280 грн

Проходжу з Романом Кушніром

Проходжу з автором курсу

13700 грн

Новачок на сайті? Створити аккаунт


Увійти

Забули пароль? X

Вже маєте аккаунт? Увійти


Зареєструватись

X