Стань Майстром Життя!

Курс: Марафон Перезавантажся!


Всі, хто готові до змін!

Не важливий Ваш вік. Не важлива Ваша стать.

Важливо чи Ви готові змінюватись!

З чого починаються зміни?Що заважає нам змінюватись? Як зробити те, що раніше не вдавалось? Ви давно шукаєте можливості для змін? Ви давно хотіли змінити своє оточення? Вам бракує часу на себе? Вас не влаштовує поточне оточення? Ви хочете заробляти більше? Напрацювати класні звички? Позбутися старих залежностей?

Проходьте марафон! У нас для вас є чіткий покроковий алгоритм для запуску щоденних змін у своєму житті!

Курс не є доступний в даний час

Щоб  розпочати увійдіть за допомогою Facebook:

Щоб  продовжити увійдіть за допомогою Facebook:
нема глобальних даних курсу

Відгуки про курс:

Це не був перший курс у вашій Школі. Я щось чекала подібного. Я розуміла, якщо я буду працювати тут, воно прийде, я розуміла, що напевно найцікавіше це буде той побічний ефект. Бо я отримала десь з перших курсів , бо я йшла із зовсім іншими очікуваннями але мені сподобався побічний ефект. Я йшла з тими очікуваннями, щоб змінити своє бачення, бо як починати міняти когось то краще не міняти. То що я отримала це не зовсім те, що я очікувала. Це було щось зовсім нове, я відчувала як я міняюся. Можливо всі ваші курси - це курси в пізнанні себе. Десь я собі в чомусь подобалась, в чомусь не подобалась. Я напевно за той час стала більше відчувати життя, стала більше кайфувати від життя. Кожна людина як океан і він цілий час різний, і весь час міняється. Я надіюсь, що я стала інакша. В крайньому разі я себе бачу інакшою. Стала багато чого помічати. Познайомилась із дуже багатьма людьми. Одного разу під час курсу я хотіла різко поміняти своє життя, потім не хотіла. Я знаю, що життя прекрасне. Я багато чого можу і багато чого не можу. Дякую. Для мене люди по-новому відкрилися і люди стали кращі. Мені з вами добре.
Оксана Гаврилишин
Я займаюся такою невеличкою справою і зараз не суть в тому, яка це справа, а суть в тому, що наступає та точка, що ти розумієш, що треба щось робити. Треба щось міняти. Треба наповнювати свою голову новими думками, новими ідеями і треба їх впроваджувати. Ну бо коли ? Ну вже добра частина життя пройшла і треба щось розвивати. Це мене спонувало. Завжди є що міняти, що вдосконалювати. Мені найбільше запам'яталось одне із занять це коли зібрались всі тренери і це було дуже круто особисто для мене. Думаю "Вау!". Так всі прийшли і власне сказали: "Ми готові взяти на себе особисту відповідальність за те яким буде цей курс, за те які навики ви приймене і це втілете у своє життя. Я в цей момент думала "Вау, невже комусь у нашому світі не байдуже ? "О, ця небайдужість мене зачіпила просто за живе. Невже комусь небайдуже якими ми вийдемо через час навчання? Дякую за це щиро вам. Це вартує багато чого сьогодні.
Анастасія Чабан

Новачок на сайті? Створити аккаунт


Увійти

Забули пароль? X

Вже маєте аккаунт? Увійти


Зареєструватись

X